Vídeň, dříve sídelní město císařů, dnes hlavní město Rakouska, jehož historické centrum je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí svým návštěvníkům velké množství významných památek koncentrovaných na jednom místě. Vydejte se s námi do metropole, která byla v roce 2011 vyhlášena městem s nejvyšší kvalitou života na světě, a obdivujte císařský palác Hofburg nebo gotický Dóm sv. Štěpána. 

vlak      

790 Kč 

Odjezdová místa: Praha, Pardubice  

Doprava přímým vlakem RailJet - nejpohodlněnjší a nejrychlejší cesta do Vídně.  

 Odjezd vlakem RailJet z Prahy, hlavního nádraží v 4:49,  Příjezd do Vídně v 8:49. Pěší prohlídka centra města vedená našim průvodcem - Belveder, palác Hofburg, Maria-Theresien-Platz, Radnice, Dóm sv. Štěpána, Opera. Po prohlídce následuje volno na adventních trzích v centru města.
. Odjezd zpět v 17:10, příjezd do Prahy v 21:07.

Cena zahrnuje: Dopravu kvalitním vlakem RailJet do Vídně a zpět, místenky, služby průvodce

   

autokar                 

700 Kč

Odjezdová místa: Praha  

   Odjezd zájezdovým autobusem z Prahy (Fantova kavárna) v 5:30, příjezd do Vídně mezi 9:30 a 10:00 podle dopravní situace. Pěší prohlídka centra města vedená našim průvodcem - palác Hofburg, Maria-Theresien-Platz, Radnice, Belvedere, Dóm sv. Štěpána. Po prohlídce následuje volno na adventních trzích v centru města. Odjezd v 17:30, příjezd do Prahy v pozdních večerních  hodinách mezi 21:30 a 22:00.

Cena zahrnuje: Dopravu kvalitním zájezdovým autobusem do Vídně a zpět, služby průvodce

 

REZERVACE VÝLETU DO VÍDNĚ

Platba bankovním převodem na účet 373550793/0300, variabilní symbol platby Vám sdělíme při potvrzení rezervace