Jeďte s námi na nejkrásnější místa Rakouska! V ceně zájezdu je zahrnuto jízdné všemi lanovkami, a vstupné do všech památek, bazénů a akvaparků dle programu. Abyste si mohli udělat představu, kolik peněz s námi ušetříte, v závorce vždy naleznete cenu služby podle oficiálního ceníku. Neuspěchanost a pohodu na našich zájezdech ocení všichni, kterým jde o atraktivní a aktivní dovolenou za skvělou cenu. Zájezd je organizován ve spolupráci s ostravským Exotourem.

8 denní: RAKOUSKO, Pitztal s výjezdem do Davosu 

autokar                        8.7. - 15.7.2018

9 590 Kč

Odjezdová místa:  Ostrava a dle dohody (KA, FM, OL, UH, Brno, Znojmo)

1. den:  odjezd v 6.30 od Domu kultury v Ostravě, prùjezd  Rakouskem,  návštěva  benediktinského kláštera Götweig (vstupné 7.50€). Dále navštívíme zámek Artstetten,  kde  bydlel Ferdinand  d´Este  s  manželkou  (vstupné 7,50€). Odjezd na nocleh do Velešína. 

2. den:  po  snídani  odjezd  do  Berchtesgadenu, klimatické  lázně  s  malovanými  domy a zámkem,  přejezd  k jezeru  Königsee, možnost  plavby lodí  ke  kostelu  Sv. Bartoloměje (jízdné 13 €),  dojezd  do  Pitztaalského  údolí, nocleh. 

3. den:  po  snídani  odjezd  k  Ledovcovému expresu, výjezd podzemní  lanovkou  do  výše 2840  m  n.m.  (ušetříte 20€) výjezd lanovkou na Wildspitz do výše 3440 m n.m. (ušetříte  22 €), nejvyšší místo v Rakousku přístupné lanovkou. Cesta lanovkami do údolí, pěšky asi 20 minut k další kabinové lanovce na Rifflsee do výše 2  232  m n.m., procházka kolem jezera, lanovkou zpět, návrat do místa ubytování.

4. den: po snídani výjezd vysokohorskou  silnicí do výše  2750 m n.m.  pod  Kaunertalský  ledovec, výjezd  lanovkou na Karlesjoch do výše 3108 m n.m. (ušetříte 19 €.)  Výhledy do Itálie a Švýcarska. Lanovkou a  autokarem  zpět  do údolí. Zastávka u  přehradní  nádrže,  pokračování  do Fendesu  výjezd  kabinovou  a  sedačkovou  lanovkou na Sommerberg do výše 1870 m  n.m. (ušetříte 17 €). Krátká procházka na Fendler Alm. Lanovkou zpět, návrat  do místa ubytování. 

5. den: po snídani odjezd do Jerzenzu, výjezd lanovkou a sedačkovou lanovkou do výše 2370 m n.m.(ušetříte 16€) Pěšky nebo lanovkou zpět do mezistanice, prohlídka Zirben parku, naučná stezka s mnoha atrakcemi, lanovkou zpět do údolí, přejezd busem do Horního Imstu,výjezd sedačkovými lanovkami do Alpjoch do výše 2100 m  n.m. (ušetříte  17 €). Návrat do místa ubytování.

6.den: po snídani celodenní výlet do Švýcarska, cesta do Davosu podél Innu. Na  zpáteční cestě zastávka v Samnaum (bezcelní  zóna), návrat do  místa  ubytování.

7. den:  po  snídani  odjezd do Jerzenzu, pěší 3  hodinová  procházka ke Stuibenskému vodopádu,  procházky  po okolí, ve večerních hodinách odjezd do ČR. 

8. den:  v  ranních hodinách dojezd  do  ČR.

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem dle programu, 6x ubytování se snídaní ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, jízdné lanovkami a vstupné dle programu  (3. - 7.den), služby průvodce

8 denní: RAKOUSKO, Korutanské Alpy

autokar      28.8. - 2.9.2018             

7 590 Kč

Odjezdová místa: Praha, Ostrava a dle dohody (KA, FM, OL, UH, Brno, Znojmo)

1. den: odjezd autobusem v 6.30 z Ostravy do Brna, příp. vlakem v 6:40 z Prahy do Brna a přestup do autobusu, večer příjezd do Korutan - ubytování v Bad Kleinkirchheimu. 

2. den: po snídani odjezd  ke kabinové lanovce. Výjezd do výšky 2100 m.n.m. (ušetříte 20 €). Procházka, sjezd dolů do údolí a přejezd k další kabinové lanovce k Turracherskému jezeru. Kabinovou lanovkou na Turracher - (ušetříte 12 €), panoramatický pohled na okolní 2000 m vrcholy. Sjezd do údolí a pokračujeme po 35 km dlouhé horské cestěi do Národního parku Nockberge (ušetříte 17 €). Zastávka v Almgasthof Zechneralm (restaurace s 10% slevou na občerstvení). Zpět na ubytování.

 3. den: po snídani odjezd směrem na Katschberg - výjezd sedačkovou lanovkou do výšky 2220 m.n.m. (ušetříte 18,50 €) - pěší procházka, sjezd lanovkou do údolí a přejezd horskou silnicí k přehradní nádrží do Malty, do výšky 1933 m.n.m. (ušetříte 18,50 €). Prohlídka přehradní hráze. Zpět do údolí do Gmündu, návštěva Muzea automobilů značky Porsche (ušetříte 8 €) nebo koupání v místním otevřeném koupališti (ušetříte 3,50 €), zpět na ubytování

 4. den: snídaně, odjezd do Flattachu, podzemní lanovkou Mölltal Express a kabinovou lanovkou (ušetříte 28 €), přímo k ledovci do výšky 2200 m.n.m. Odsud možnost sedačkovou lanovkou za 13 € do výšky 3 000 m.n.m. Zpět do údolí a přejezd do Mallnitzu, výjezd lanovkou na Ankogel do výše 2636 m.n.m. (ušetříte 25 €). Možnost občerstvení v nové Hannoverské chatě. Lanovkou zpět do údolí a návštěva krytých lázní Tauernbad (ušetříte 8 €), odjezd na ubytování. 

5. den: snídaně, odjezd do Arriachu - Gerlitzen, kde si prohlédnete zahrádku s různě tvarovanými kořeny (ušetříte 5 €), pak odjezd k Osiacherskému jezeru, výjezd kabinovou lanovkou na Gerlitzen do výšky skoro 2000 m.n.m. (ušetříte 20,50 €), sjezd zpět k jezeru a projížďka lodí po Osiacherském jezeře (ušetříte 13,50 €). Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

 6. den - v ranních hodinách příjezd do Brna (možnost přestupu na vlak do Prahy) a dále do Ostravy.

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem dle programu, 4x ubytování se snídaní ve dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, jízdné lanovkami a vstupné dle programu, průvodcovské služby

 

REZERVACE ZÁJEZDU DO ALP (spolupráce s Exotourem)

Rodinná 46, 700 30 OSTRAVA 30, IČ 22984097, tel. 722 900 186, 595 781 049. Formulář slouží k vypsání cestovní smlouvy, kterou dostanete písemně vč. podkladů pro platbu zálohy.

Zájezdy do Alp se konají ve spolupráci s ostravským Exotourem a řídí se proto jeho Všeobecnými obchodními podmínkami.

Důležité jsou zvláště stornopodmínky:

Zákazník je povinen zaplatit tyto stornovací poplatky:

- v době do 30 dnů 30 % ceny , nejméně však 200,-Kč

- v době kratší 30 dnů do 15 dnů 50% ceny

- v době kratší 15 dnů do 7 dnů 70% ceny

- v době kratší 7 dnů do 3 dnů 90% ceny

- v době kratší 3 dnů 100% ceny

Při podání objednávky:

a)  Skutečná rezervace nastává zaplacením  30% zálohy, bez zaplacení platí 7 dnů, není-li zaplacena záloha po 7 dnech, rezervace se ruší. Zasedací pořádek v autobuse se bude řídit datem zaplacení zálohy.

Doplatek do výše 100% nutno zaplatit nejpozději 30 dnů před odjezdem.

b) Zaplatí - li  za účastníka zájezd organizace , bude vystavena faktura na základě písemného požádání ( žádosti ) této  organizace ( odbory, zaměstnavatel).