Zámek Moritzburg najdete nedaleko Drážďan a pouhý krátký pohled vám bude stačit na to, abyste zadumali, kde jste již viděli podobnou stavbu. Brzy byste si vzpomněli, že šlo o pohádku Tři oříšky pro Popelku, která se tady natáčela. Kvůli slavné filmové verzi s Libuší Šafránkovou a Pavlem Trávníčkem v hlavních rolích se sem stále sjíždí nejen naši občané, ale samozřejmě i domácí Němci, protože i u nich je česká Popelka velmi populární.

V další části programu Vás čeká nádherná plavba podél malebných labských zámků až k dalšímu zámku Pillnitz, letní královské rezidence. Neobyčejný barokní stavební styl s čínskými vlivy a nádherná zahrada - to je prostě paráda.

 MORITZBURG a  plavba lodí do Pillnitz

Vlakem, lodí, autokarem  

21.7., 27.7., 4.8., 17.8. a 25.8.2019 

999 Kč

Stálí klienti sleva
Odjezdová místa: Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí nad Labem, Děčín  

   Odjezd pohodlným vlakem z Prahy, hlavního nádr. v 6:51, možnost nástupu v Podbabě, Kralupech, Roudnici, Lovosicích, Ústí nad Labem a Děčíně. V 8:31 příjezd do Děčína. Přestup na vlak do Bad Schandau a dále do Drážďan, Neustadtu příjezd v 10:06 hodin. Krátká prohlídka Nového Města vedená našim průvodcem – Albertplatz, Tříkrálový kostel, Královská třída.  V 11:02 odjezd autobusem do Moritzburgu, příjezd v 11:30. Prohlídka zámecké expozice - více ZDE nebo možnost nádherných procházek v okolí po stopách Popelky.

  Odjezd zpět do Drážďan v 13:30, Příjezd do centra k Zwingeru ve 14:hodin, volno. Od 15:00 plavba lodí z drážďanského nábřeží romantickým labským údolím kolem labských zámků do Pillnitz. Plavba cca 70 - 80 minut. Po připlutí do Pillnitz procházka nábřežím k zámku s překrásnou zahradou a v 17:29 odjezd autobusem do Niedersedlitz a 18:09 odjezd vlakem do Bad Schandau a dále do Děčína. Příjezd v 19:16 a v 19:26 odjezd do Prahy hl. n., příjezd ve 21:10. Možnost výstupu po trase

Cena zahrnuje: 

jízdné vlakem z Prahy do Drážďan, jízdné tramvají a autokarem dle programu, jízdné autokarem do Moritzburgu a zpět, plavbu lodí z Drážďan do Pillnitz,  průvodcovské služby

Cena nezahrnuje vstupné do zámku Moritzburg ve výši 6,5 - 8 €

Pozn.: V případě špatné splavnosti Labe bude přeprava z Drážďan do Pillnitz tramvají a autokarem a navíc se uskuteční výjezd nejstarší visutou kabinovou lanovkou na světě na Oberloschwitz (více ZDE)

SLEVY OD 1.9.2018 (NUTNO UVÉST NÍŽE PŘI VYPLŇOVÁNÍ REZERVACE)

Cena pro děti do 15 let, pro mládež do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let - 899 Kč

Moritzburg s plavbou lodí do Pillnitz

Platba za výlet bankovním převodem na č.ú. 2701500939/2010. Variabilní symbol Vám sdělíme při potvrzení rezervace. Formulář prosíme vyplnit a odeslat.