DRÁŽĎANY a PILLNITZ, Výstava orchidejí a kamélie

Vlakem                    3. a 4.dubna 2020

699 Kč

Trasa B: + 50 Kč
Odjezdová místa: Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí nad Labem, Děčín  

Trasa A (Drážďany a orchideje).

Odjezd vlakem z Prahy, hlavního nádr. v 6:47.  Přestupy v Děčíně a v Bad Schandau.  V 9:58 příjezd do Drážďan. Pro zájemce o prohlídku města místní dopravou do historického centra a pěší prohlídka vedená našim průvodcem – Theaterplatz se Semperovou operou a Italskou vesničkou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche. Po prohlídce tramvají na Výstaviště. Od 13 hodin návštěva výstavy Svět orchidejí a Drážďanských velikonočních trhů - více ZDE. V 17:00 odjedeme tramvají zpět na nádraží. Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, příjezd do Prahy, hl. nádraží v 21:10.

Cena zahrnuje: dopravu vlakem z Prahy do Drážďan a zpět, jízdné tramvají dle programu, průvodcovské služby

Trasa B (Pillnitz a orchideje)

Odjezd vlakem z Prahy, hlavního nádr. v 6:47.  Přestupy v Děčíně a v Bad Schandau. V 9:35 příjezd do Pirny. V 9:51 odjezd autokarem cca 20 minut k zámku Pillnitz, prohlídka zámeckých zahrad vč. světoznámé kamélie (více ZDE ), vstup zdarma. Po prohlídce tramvají na Výstaviště. Od 13 hodin návštěva výstavy Svět orchidejí a Drážďanských velikonočních trhů. V 17:00 odjedeme tramvají zpět na nádraží. Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, příjezd do Prahy, hl. nádraží v 21:10.

Cena zahrnuje: dopravu vlakem z Prahy do Drážďan a zpět, jízdné tramvají dle programu, průvodcovské služby

Autokarem                          4.4.2019

799 Kč

Odjezdová místa: Praha  

  odjezd autokarem z Prahy od Fantovy kavárny v 7:30, příjezd do Drážďan v 10:00 hodin, Pro zájemce pěší prohlídka vedená našim průvodcem – Theaterplatz se Semperovou operou a Italskou vesničkou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche. Přejezd busem na Výstaviště, volno k prohlídce - více ZDE a v 17:15 odjezd do Prahy, příjezd v 19:30 hodin

Cena zahrnuje: dopravu autokarem z Prahy do Drážďan a zpět, průvodcovské služby

 

Cena nezahrnuje
 vstupné na Výstavu orchidejí vybírá průvodce před vstupem:
 200 Kč (nebo 8€) za dospělou osobu a 100 Kč (nebo 4€) za dítě do 14 let

ste-li milovníky orchidejí - nejkrásnějších pokojových květin, vydejte se na jarní výlet do Drážďan, kde na Vás čeká 20 000 unikátních exemplářů těch nejrůznějších barev. 
Výstava Mezinárodní svět orchidejí je součástí Drážďanských Velikonoc na výstavišti Messe Dresden. Každoročně je zde možnost zhlédnout dvacet tisíc exemplářů orchidejí a zakoupit rostliny pro pěstování v bytových podmínkách i unikáty pro zkušené pěstitele. Webové stránky v češtině jsou ZDE.ste-li milovníky orchidejí - nejkrásnějších pokojových květin, vydejte se na jarní výlet do Drážďan, kde na Vás čeká 20 000 unikátních exemplářů těch nejrůznějších barev. 
Výstava Mezinárodní svět orchidejí je součástí Drážďanských Velikonoc na výstavišti Messe Dresden. Každoročně je zde možnost zhlédnout dvacet tisíc exemplářů orchidejí a zakoupit rostliny pro pěstování v bytových podmínkách i unikáty pro zkušené pěstitele. Webové stránky v češtině jsou ZDE.

Výstava Mezinárodní svět orchidejí je součástí Drážďanských Velikonoc na výstavišti Messe Dresden. Každoročně je zde možnost zhlédnout dvacet tisíc exemplářů orchidejí a zakoupit rostliny pro pěstování v bytových podmínkách i unikáty pro zkušené pěstitele. Webové stránky v češtině jsou ZDE.

   

 

REZERVACE VÝLETU - DRÁŽĎANY, výstava orchidejí

U dopravy vlakem hotově na odjezdu, u dopravy autokarembankovním převodem na č.ú. 2701500939/2010. Variabilní symbol Vám sdělíme při potvrzení rezervace. Formulář prosíme vyplnit a odeslat.